Pozostałe grupy parafialne

Rada Duszpasterska

Józef Kidacki, Sławomir Stec, Tadeusz Gierlak, Leopold Pazdan, Józef Jacek Gątarski, Janusz Dobek, Marian Modlisz, Jan Moskwa, Grzegorz Fąfara, Roman Jawor, Zygmunt Stanek, Józef Półchłopek, Wiesław Nieroda, Tadeusz Kmiecik, Franciszek Barlik.


Róże Różańcowe

Gątarskiego Andrzeja, Kuś Lucyny, Skwierz Genowefy, Książek Genowefy, Barlik Heleny, Roman Weroniki, Wójcik Marii, Barć Heleny, Gierlak Marii, Gorzelany Zofi, Pytko Janiny, Nierody Czesławy, Skworzec Wiktorii, Ptak Leokadii, Środoń Heleny, Moskwy Marii, Dziedzic Wandy, Gątarskiej Kazimiery, Nierody Genowefy, Strzępek Heleny, Stec Genowefy, Fąfary Julii, Nierody Józefy, Ziemińskiego Eugeniusza, Szeremety Józefa


POAK

Fąfara Jacek, Stec Sławomir, Kmiecik Tadeusz, Barlik Krzysztof, Środoń Antoni, Nieroda Wiesław, Siewierska Anna, Pazdan Maria, Szela Kaziemiera, Czarnik Marta, Łabaj Krystyna, Książek Helena, Nieroda Izabela, Szczepan Maria, Matuszewski Janusz, Ziemiński Eugeniusz


Akcja charytatywna

Gierlak Maria, Gorzelany Zofia, Banaś Genowefa, Wiater Walentyna


Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Banaś Edyta, Czarnik Katarzyna, Jasion Anna, Nieroda Dawid, Stec Patrycja, Roman Angelika, Dudek Natalia, Noga Paulina, Szela Klaudia, Nieroda Katarzyna, Wiater Aleksandra, Gierlak Joanna, Kocoń Paulina, Stawarz Anna, Skwierz Katarzyna, Stawarz Joanna, Piątek Daniel, Szela Gabriela, Półchłopek Beata, Czarnik Sara, Noga Patryk, Strzępek Mateusz, Ciosek Ewelina, Strzępek Katarzyna, Fąfara Kinga, Łabaj Anna, Stawarz Janusz, Pazdan Kamil, Skwierz Krzysztof, Łabaj Wioletta, Czarnik Marcelina, Noga Izabela, Warchoł Anna, Malita Gabriela, Drozd Paulina, Stanek Joanna, Szeliga Klaudia, Puczkowska Karina, Noga Łukasz, Jamróg Damian, Stec Dariia, Ciosek Agnieszka, Kuśnierz Anna, Puczkowska Klaudia, Banaś Justyna, Róg Mariona, Górka Damian, Bancer Patryk, Ciołkosz Wioletta, Stec Dominika, Marciniec Michał, Ciołkosz Mateusz, Barć Dariusz

Kierownictwo KSM-u

Prezes: Banaś Edyta
Zastępca: Jasion Anna
Skarbnik: Ciosek Agnieszka
Sekretarz: Stec Daria
Ks. Asystent: Ks. Wacław Stokłosa


Ministranci

Ministranci są podzieleni na 6 grup, ich skład przedstawia się następująco:

I

Pazdan Kamil, Pazdan Grzegorz, Stawarz Janusz, Skwierz Krzysztof

II

Czarnik Mateusz, Modlisz Bartosz, Bieniek Łukasz

III

Górka Patryk, Szczepan Marcin, Kazimierski Radosław, Kuliński Jakub

IV

Górka Mateusz, Ciołkosz Wiktor, Noga Patryk, Ciosek Bartłomiej

V

Czarnik Grzegorz, Jawor Sebastian, Kmiecik Arkadiusz, Jawor Arkadiusz

VI

Marciniec Michał, Szczepanik Damian, Strzępek Mateusz, Stec Arkadiusz, Łukasz Warchoł, Stec Ryszard.

Ponadto, skład ministrantów uzupełniają ministranci starsi, którzy nie są przypisani do grup. Są to:

Barć Dariusz, Kmiecik Tomasz, Golesz Łukasz, Marciniec Arkadiusz, Stanek Tomasz,  Iwan Przemysław, Paweł Stec, Pirga Mateusz, Pazdan Dawid.


Schola – DSM

Środoń Dominika, Banaś Edyta, Marciniec Karolina, Czarnik Katarzyna, Ruszała Natalia, Pilarz Aleksandra, Czarnik Joanna, Dziedzic Karolina, Kazimierska Ewelina, Kuś Aneta, Myrda Liliana, Nieroda Anna, Nieroda Justyna, Czarnik Magdalena, Wiater Monika, Nieroda Katarzyna, Golesz Joanna, Barlik Joanna, Jasion Ewelina, Brzostowska Justyna,


Koło Misyjne Dzieci

Golesz Łukasz, Pytko Gabriela, Koszarska Monika, Łabaj Urszula, Marciniec Arkadiusz, Pilarz Aleksandra, Środoś Dominika, Banaś Edyta, Marciniec Karolina, Czarnik Katarzyna, Jasion Anna, Barlik Joanna, Barć Dariusz, Brzostowska Justyna, Golesz Joanna, Gorzelany Przemysław, Myrda Justyna, Nieoda Anna, Nieroda Katarzyna, Pazdan Dominik, Wiater Monika, Czarnik Joanna, Szczepan Jacek, Kazimierska Ewelina, Iwan Przemysław, Kuś Aneta, Pazdan Dawid, Stawarz Marzena, Wałach Justyna, Dziedzic Karolina, Kulińska Natalia, Gierlak Kinga, Puczkowska Natalia, Musiałek Sławomir


Szkolne koło „Caritas”

Golesz Łukasz, Noga paulina, Marciniec Arkadiusz, Pilarz Aleksandra, Dziedzic Karolina, Kazimierska Ewelina, Kus Aneta, Modlisz Artur, Pirga Mateusz, Kidacki Mariusz, Koszarski Konrad, Siewierski Kamil, Szczepan Jacek, Modlisz Justyna, Jasion Ewelina, Brzostpwska Justyna, Barlik Joanna, Nieroda Katarzyna,


Możliwość komentowania jest wyłączona.