Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 23.03.2020 – 29.03.2020

PONIEDZIAŁEK – 23 marzec 2020
7:00 1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Grażyny
2. O szczęśliwe rozwiązanie
17:00 + Józefa Władysław Malita
WTOREK – 24 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Pytko od córki Alfredy z rodziną
2. + Józef Bożek od brata Kazimierza z rodziną
17:00 + Adela Wolańska od córki Heleny z rodziną
ŚRODA – 25 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Pytko od syna
2. + Adela Wolańska od wnuków Dariusza i Sławomira
17:00 O szczęśliwą operację od Chóru CANTAMUS
CZWARTEK – 26 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Pytko od rodziny Środoniów
2. + Józef Bożek od brata Kazimierza z rodziną
17:00 + Adela Wolańska od córki Marii
PIĄTEK – 27 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Pytko od Heleny i Władysława Stec
2. + Józef Bożek od Urszuli i Zenona Ciołkosz
17:00 + Adela Wolańska od córki Marii
SOBOTA – 28 marzec 2020
7:00 1. + Helena Zięba w 2 rocznicę śmierci
2. + Kazimierz Pytko od syna
17:00 + Adela Wolańska od wnuczki Ewy z rodziną
NIEDZIELA – 29 marzec 2020
7:30 1. O zachowanie nas od epidemii
2. + Józef Władysława Wanda Tadeusz Ficek
9:00 + Zofia Pirga w 21 rocznicę śmierci od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Józef Bożek od Anny i Wiesława Kulińskich
18:00 O zachowanie nas od epidemii

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 16.03.2020 – 22.03.2020

PONIEDZIAŁEK – 16 marzec 2020
7:00 1. + Józef Bożek
2. + Krystyna Misiora w 7 dzień od syna Władysława z rodziną
17:00 + Maria Roman w 30 dzień od rodziny
WTOREK – 17 marzec 2020
7:00 + Helena Strzępek w 30 dzień od syna z rodziną
17:00 + Edward Kaźmierski, Józefa Stanisław Kaźmierski
ŚRODA – 18 marzec 2020
7:00 + Monika Stanek od Marii i Janusza Ciosek
17:00 + Józef Grabiec
CZWARTEK – 19 marzec 2020
7:00 1. + Józef Barć od córki z rodziną
2. + Józefa Kazimierska od córki z rodziną
17:00 + Józefa Stanisław Kazimierski od córki Marii
PIĄTEK – 20 marzec 2020
7:00 1. O ustanie epidemii
2. + Wanda Męczywór w rocznicę śmierci
17:00 1. W 91 rocznicę urodzin Marianny – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie
2. + Roman Przygoda od wnuczki Marty z rodziną
SOBOTA – 21 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Pytko od syna Stanisława z rodziną
2. + Adela Wolańska od syna Zdzisława z rodziną
17:00 + Edward Kidacki od żony
NIEDZIELA – 22 marzec 2020
7:30 1. + Władysława Gątarska w 3 rocznicę śmierci od męża
2. + Zmarłych kapłanów, którzy posługiwali w naszej Parafii
9:00 + Józef Barć od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Stefania Musiałek w 1 rocznicę śmierci od syna Mariana z rodziną

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 9.03.2020 – 15.03.2020

PONIEDZIAŁEK – 9 marzec 2020
7:00 1. + Leonarda Michał Ficek od rodziny Górków
2. + Monika Stanek od Anny i Tomasza Szyszka
17:00 + Janina Ciosek od rodziny Tobiaszów
WTOREK – 10 marzec 2020
7:00 1. + Maria Przygoda od Anny i Łukasza z rodziną
2. + Władysław Pięta od syna Tadeusza
17:00 + Anna Tadeusz Wiater od córki
ŚRODA – 11 marzec 2020
7:00 1. + Władysław Katarzyna Motyka, Józef Aniela Bieszczad
2. + Maria Przygoda od rodziny Bałchanów
17:00 + Władysław Pięta od córki i wnuka
CZWARTEK – 12 marzec 2020
7:00 1. + Monika Stanek od rodziny Lisowskich
2. + Kazimierz Pytko od wnuka Adama z rodziną
17:00 + Zofia Barlik od męża
PIĄTEK – 13 marzec 2020
7:00 1. + Krystyna Rozbicka imieninowa
2. + Kazimierz Pytko od syna Stanisława z rodziną
17:00 + Zofia Barlik w 30 dzień od męża i dzieci z rodzinami
SOBOTA – 14 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Pytko od wnuka Pawła z rodziną
2. + Adela Wolańska od córki z rodziną
17:00 1. + Maria Przygoda od rodziny Wałachów z Czudca
2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla LSO, Scholi i KSM-u
NIEDZIELA – 15 marzec 2020
7:30 1. + Elżbieta Mroczka
2. + Czesława Karol Stanisław Nieroda od córki
9:00 + Antonina Józef Bieniek
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Weronika Ignacy Stanisław Malita

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 2.03.2020 – 8.03.2020

PONIEDZIAŁEK – 2 marzec 2020
7:00 1. + Helena Noga od męża
2. + Władysław Szeremeta
17:00 + Maria Przygoda od syna Władysława
WTOREK – 3 marzec 2020
7:00 1. + Kazimierz Bieszczad od swatów Marii i Adolfa Zaręba
2. + Monika Stanek od Czesława Mroczka
17:00 + Maria Przygoda od wnuczki Marty z rodziną
ŚRODA – 4 marzec 2020
7:00 1. Dziękczynna
2. + Maria Przygoda od córki Janiny z rodziną
17:00 + Kazimierz Pytko – imieninowa
CZWARTEK – 5 marzec 2020
7:00 1. + Władysław Pięta od syna Marka z rodziną
2. + Kazimierz Bieszczad od Agnieszki i Janusza Górka z rodziną
17:00 + Maria Przygoda od siostrzeńca Edwarda z rodziną
PIĄTEK – 6 marzec 2020
7:00 1. + Maria Przygoda od Krzysztofa Nieroda
2. + Kazimierz Bieszczad od Danuty i Barbary z Koła Gospodyń
17:00 + Kazimierz Dudek od córki
SOBOTA – 7 marzec 2020
7:00 1. + Maria Przygoda od chrześnicy z rodziną
2. + Kazimierz Bieszczad od syna Tadeusza z żoną
17:00 + Janina Stanisław Nieroda
NIEDZIELA – 8 marzec 2020
7:30 1. + Walentyna Wiater w 3 rocznicę śmierci od córki Beaty z rodziną
2. + Tadeusz Marian Wytrwał
9:00 + Władysława Antoni Kazimierscy
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla kobiet z naszej parafii z okazji Dnia Kobiet

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 24.02.2020 – 1.03.2020

PONIEDZIAŁEK – 24 luty 2020
7:00 + Wanda Męczywór od synowej Jadwigi
17:00 + Helena Strzępek w 7 dzień syna z rodziną
WTOREK – 25 luty 2020
7:00 1. + Władysława Gątarska w 2 rocznicę śmierci
2. + Kazimierz Bieszczad od Marty i Zbigniewa Czarnik
17:00 + Monika Stanek od Chóru CANTAMUS
ŚRODA – 26 luty 2020
7:00 1. ++ z rodziny
2. + Kazimierz Bieszczad od wnuczki Katarzyny z rodziną
9:00 O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo Boże na czas Wielkiego Postu dla wszystkich parafian
17:00 + Władysław Pięta od żony z rodziną
CZWARTEK – 27 luty 2020
7:00 1. + Kazimierz Bieszczad od rodziny Tobiaszów
2. + Władysław Pięta od syna Józefa
17:00 + Maria Przygoda od syna Jana z rodziną
PIĄTEK – 28 luty 2020
7:00 1. + Kazimierz Bieszczad od wnuczki Katarzyny z rodziną
2. + Kazimierz Pytko od wnuka Adama z rodziną
17:00 + Maria Przygoda od córki Celiny
SOBOTA – 29 luty 2020
7:00 1. + Maria Roman Przygoda od syna z rodziną
2. O szczęśliwą operację dla Sylwii
17:00 + Janina Barć w 4 rocznicę śmierci od syna z rodziną
NIEDZIELA – 1 marzec 2020
7:30 + Janina Kozioł w rocznicę śmierci
9:00 + Helena Barć od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 1. + Stefania Józef Marciniec od córki
2. + Helena Józef Środoń

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 17.02.2020 – 23.02.2020

PONIEDZIAŁEK – 17 luty 2020
7:00 1. + Kazimierz Bieszczad od wnuka Tomasza
2. + Edward Kaźmierski od rodziny Głowackich
17:00 + Robert Szczepan w 30 dzień od rodziców
WTOREK – 18 luty 2020
7:00 1. + Wanda Męczywór od koleżanek córki Agnieszki
2. + Monika Stanek od wnuka Grzegorza z rodziną
17:00 + Józefa Stanisław Modlisz
ŚRODA – 19 luty 2020
7:00 1. + Wanda Męczywór od koleżanek córki Agnieszki
2. + Monika Stanek od wnuka Michała
17:00 + Zofia Barlik w 7 dzień od męża z rodziną
CZWARTEK – 20 luty 2020
7:00 1. + Wanda Męczywór od sąsiadów Strzępków
2. + Monika Stanek od wnuka Michała
17:00 O zdrowie dla Oliwiera
PIĄTEK – 21 luty 2020
7:00 1. + Monika Stanek od wnuczki Justyny z rodziną
2. + Kazimierz Bieszczad od wnuczki Joanny
17:00 + Bogdan Pokora w 30 dzień od żony i dzieci
SOBOTA – 22 luty 2020
7:00 1. + Monika Stanek od wnuczki Justyny z rodziną
2. + Kazimierz Bieszczad od wnuka Marcina z rodziną
17:00 + Maria Roman w 7 dzień od rodziny
NIEDZIELA – 23 luty 2020
7:30 + Stanisław, Władysława i zmarłych z rodziny
9:00 W intencji księży posługujących w naszej parafii
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Bronisława Władysław Głowacki

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 10.02.2020 – 16.02.2020

PONIEDZIAŁEK – 10 luty 2020
7:00 1. + Wanda Męczywór od koleżanek z pracy córki Agnieszki
2. + Jan Bancer od mamy
17:00 + Michał Pasternak od wnuczki Katarzyny z rodziną
WTOREK – 11 luty 2020
7:00 1. + Helena Władysław Fąfara
2. + Wanda Męczywór od koleżanek z pracy córki Agnieszki
10:00 W intencji chorych i seniorów z naszej parafii z okazji Dnia Chorego
17:00 + Michał Pasternak od wnuczki Eweliny
ŚRODA – 12 luty 2020
7:00 1. + Michał Pasternak od Heleny i Władysława Stec
2. + Jan Bancer od mamy
17:00 + Wanda Męczywór od syna Stanisława z rodziną
CZWARTEK – 13 luty 2020
7:00 1. + Monika Stanek od córki Anny z mężem
2. + Kazimierz Bieszczad od syna Marka z żoną
17:00 + Jan Bancer od kolegów syna Patryka
PIĄTEK – 14 luty 2020
7:00 + Monika Stanek od wnuka Grzegorza z rodziną
17:00 + Wanda Męczywór od syna Marka
SOBOTA – 15 luty 2020
7:00 1. + Józef Gątarski 13 rocznica śmierci od syna
2. + Kazimierz Bieszczad od wnuka Pawła z Justyną
17:00 + Bronisław Kidacki w 27 rocznicę śmierci od córki z rodziną
NIEDZIELA – 16 luty 2020
7:30 1. W intencji odwiedzonych z posługą sakramentalną w pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca
2. + Zofia Józef Wałach
9:00 + Edward Ruszała w 6 rocznicę śmierci od żony i dzieci
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Janina Edmund Rzepka od córki Marii

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 3.02.2020 – 9.02.2020

PONIEDZIAŁEK – 3 luty 2020
7:00 1. + Józef Drozd od siostrzeńca
2. O szczęśliwą operację dla Piotra
17:00 + Wanda Męczywór od wnuczki Anny
WTOREK – 4 luty 2020
7:00 1. + Edward Kaźmierski od rodziny Głowackich z Nowej Wsi
2. + Jan Bancer od chrześniaka Karola
17:00 + Michał Pasternak od rodziny
ŚRODA – 5 luty 2020
7:00 1. + Marek Motyka w 30 dzień od Urszuli i Wiesława Drąg
2. + Edward Kaźmierski od Elżbiety i Mariana Karnasiewiczów z rodz.
17:00 + Michał Pasternak od żony
CZWARTEK – 6 luty 2020
7:00 1. + Michał Pasternak od rodziny
2. + Jan Bancer od chrzestnego Jana
17:00 + Monika Stanek od córki Alicji z mężem
PIĄTEK – 7 luty 2020
7:00 1. + Jan Bancer od mamy
2. + Monika Stanek od córki Alicji z mężem
17:00 + Michał Pasternak od syna i synowej
SOBOTA – 8 luty 2020
7:00 1. + Michał Pasternak od wnuka Roberta
2. + Monika Stanek od córki Anny z mężem
17:00 + Jan Bancer od mamy
NIEDZIELA – 9 luty 2020
7:30 1. + Zofia Musiałek w 7 rocznicę śmierci
2. + Aleksander Strzępek od żony
9:00 + Franciszek Środoń od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Augustyn Ostrowski w 5 rocznicę śmierci od wnuczki Pauliny

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 27.01.2020 – 2.02.2020

PONIEDZIAŁEK – 27 styczeń 2020
7:00 1. + Tadeusz Anna Drozd od wnuka
2. + Edward Kaźmierski od Heleny i Edwarda Karnasiewiców
17:00 + Maria Przygoda, Józefa Ficek od Marii Moskwa z USA
WTOREK – 28 styczeń 2020
7:00 1. + Robert Szczepan w 9 dzień po pogrzebie od rodziców
2. + Edward Kaźmierski od Jana Karnasiewicza z rodziną
17:00 + Apolonia Bolesław Gątarski w 2 rocznicę śmierci od rodziny
ŚRODA – 29 styczeń 2020
7:00 1. + Bogdan Pokora w 7 dzień od żony i dzieci
2. + Edward Kaźmierski od Marii i Eugeniusza Gierlak z Czudca
17:00 + Władysława Wiater, Zofia Wiater-Kawa od córki Wandy
CZWARTEK – 30 styczeń 2020
7:00 1. + Edward Kaźmierski od Daniela
2. + Janina Kozioł od rodziny Bożków
17:00 + Wanda Męczywór od córki Agnieszki
PIĄTEK – 31 styczeń 2020
7:00 1. + Władysław Szeremeta
2. + Edward Kaźmierski od rodziny Jasionów
17:00 + Stanisław Barlik od żony, dzieci i wnuków
SOBOTA – 1 luty 2020
7:00 1. + Janina Kozioł
2. + Wanda Męczywór od córki Haliny
17:00 + Edward Kaźmierski od chrzestnej matki z rodziną
NIEDZIELA – 2 luty 2020
7:30 1. W INTENCJI PARAFIAN
2. + Zofia Marian Iskra od córki Bronisławy
9:00 + Czesław Sylwester Głowacki od córki Haliny
11:00 O potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Seniorów naszej parafii
15:30 + Maria Rokita imieninowa od męża

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 20.01.2020 – 26.01.2020

PONIEDZIAŁEK – 20 styczeń 2020
7:00 1. + Józefa Kazimierska od córki Elżbiety z rodziną
2. + Małgorzata Marek Gierlak od córki Marzeny z rodziną
3. W intencji Pawła i jego rodziny
17:00
WTOREK – 21 styczeń 2020
7:00 1. + Józefa Kazimierska od syna Andrzeja
2. + Edward Kaźmierski od Damiana Karnasiewicza
3. + Andrzej Helena Szeremeta od rodziny
17:00
ŚRODA – 22 styczeń 2020
7:00 1. + Józefa Kazimierska od wnuków
2. + Edward Kaźmierski od Joanny i Damiana Machnica
3. + Edward Kaźmierski w rocznicę śmierci od siostry
17:00
CZWARTEK – 23 styczeń 2020
7:00 1. + Jadwiga Jan Marszałek od wnuka
2. + Edward Kaźmierski od Katarzyny Kazimierskiej
17:00 + Józefa Kazimierska od wnuka Adriana
PIĄTEK – 24 styczeń 2020
7:00 1. + Genowefa Kazimierska w 30 dzień od rodziny
2. + Józefa Kazimierska od wnuka Marcina
17:00 + Andrzej Waleria Adamscy
SOBOTA – 25 styczeń 2020
7:00 1. + Józefa Kazimierska od wnuczki Agnieszki
2. + Edward Kaźmierski od rodziny Czajów
17:00 + Józef Złotek w rocznicę śmierci od rodziny
NIEDZIELA – 26 styczeń 2020
7:30 1. + Maria Kulińska od córki
2. + Władysław Oślizło od córki Grażyny z rodziną z Dobrzechowa
9:00 + Stanisława Józef Stec od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 W intencji Panu Bogu wiadomej

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 13.01.2020 – 19.01.2020

PONIEDZIAŁEK – 13 styczeń 2020
7:00 1. + Genowefa Kazimierska od Alicji i Krzysztofa Barlik
2. + Marek Motyka w 7 dzień od matki chrzestnej
3. + Władysław Jawor od syna Marcina
17:00
WTOREK – 14 styczeń 2020
7:00 1. + Władysław Jawor od wnuka Michała
2. + Helena Oślizło od Adama Oślizło z rodziną
3. + Zofia Musiałek w rocznicę śmierci
17:00
ŚRODA – 15 styczeń 2020
7:00 1. + Elżbieta Bogusz w rocznicę śmierci od przyjaciół z Poznania
2. + Władysława Wlezień
3. + Władysław Jawor od wnuka Bartosza
17:00
CZWARTEK – 16 styczeń 2020
7:00 1. + Elżbieta Bogusz od brata z rodziną
2. + Józef Dziedzic w 30 dzień od rodziny
3. + Helena Oślizło od Mariana Oślizło, Janiny, Jacka i Heleny Stasik
17:00
PIĄTEK – 17 styczeń 2020
7:00 1. + Kazimierz Siewierski od wnuka Krzysztofa
2. + Helena Oślizło od rodziny Barlików i Stanków
3. + Józefa Kazimierska od syna Józefa z rodziną
17:00
SOBOTA – 18 styczeń 2020
7:00 1. + Janina Kozioł od wnuków z okazji Dnia Babci
2. + Antoni Przygoda w 24 rocznicę śmierci
3. + Helena Oślizło od kuzyna
17:00
NIEDZIELA – 19 styczeń 2020
7:30 1. W intencji dusz w czyśćcu oczekujących pomocy
2. Dziękczynna za otrzymane łaski przez Dziadków Helenę i Władysława od wnuków
9:00 + Józefa Nieroda w 3 rocznicę śmierci
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 Dziękczynna za otrzymane łaski w 18 urodziny Katarzyny z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dorosłym życiu

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 6.01.2020 – 12.01.2020

PONIEDZIAŁEK – 6 styczeń 2020
7:30 1. + Adela Pytko w rocznicę śmierci
2. O szczęśliwe rozwiązanie
9:00 Dziękczynna w rocznicę ślubu Anny i Bogusława z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Rodziny i zdrowie
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Jan Tekla Dziedzic od syna
WTOREK – 7 styczeń 2020
7:00 1. + Bronisława Ruszała od Dyrekcji i pracowników DPS Babica Filia Pstrągowa Wola
2. + Władysław Jawor od wnuka Bartosza
3. O liczne i gorliwe powołania kapłańskie i zakonne
17:00
ŚRODA – 8 styczeń 2020
7:00 1. + Bronisława Ruszała od Dyrekcji i pracowników DPS Babica Filia Pstrągowa Wola
2. + Władysław Jawor od wnuka Artura
3. + Artur
17:00
CZWARTEK – 9 styczeń 2020
7:00 1. + Władysław Jawor od wnuka Marcina
2. + Helena Oślizło od Janusza Ciosek z rodziną
3. + Andrzej Matuszewski w rocznicę śmierci od syna z rodziną
17:00
PIĄTEK – 10 styczeń 2020
7:00 1. + Mieczysław Cecylia Barlik od rodziny
2. + Władysław Jawor od wnuka Arkadiusza
3. + Maria Rogosz, Eugenia Krypel
17:00
SOBOTA – 11 styczeń 2020
7:00 1. + Tadeusz Zięba od córki Alicji z rodziną
2. + Władysław Kazimierski w 40 rocznicę śmierci od córki Anny z rodziną
3. + Władysław Jawor od wnuka Sebastiana
17:00
NIEDZIELA – 12 styczeń 2020
7:30 1. W intencji Panu Bogu wiadomej
2. + Honorata Fąfara w rocznicę śmierci, + Stanisław Fąfara
9:00 + Franciszek Pirga w 19 rocznicę śmierci od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Elżbieta Duda w rocznicę śmierci, + Zofia Stanisław Jamróg od rodziny

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 29.12.2019 – 5.01.2020

PONIEDZIAŁEK – 29 grudzień 2019
7:00 1. + Władysław Jawor od syna Dariusza z rodziną
2. + Bronisława Ruszała od sąsiadów Barlików i Mijalnych
17:00 + Ewa Tobiasz od koleżanek z pracy siostry Haliny
WTOREK – 30 grudzień 2019
7:00 1. W intencji Panu Bogu wiadomej
2. + Władysław Szeremeta
9:00 + Bronisława Ruszała od sąsiadów Koconiów i Szufnarowskich
16:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w mijającym 2019 roku przez naszą Wspólnotę Parafialną
ŚRODA – 1 styczeń 2020
7:30 1. + Zofia Stanisław Strzępek
2. + Genowefa Kazimierska w 7 dzień od rodziny
9:00 + Maria Rokita z okazji urodzin
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Mieczysław Kuśnierz imieninowa od żony i dzieci
CZWARTEK – 2 styczeń 2020
7:00 1. + Bronisława Ruszała od rodziny Sikorów z Domaradza
2. + Helena Oślizło od Urszuli Ciosek
17:00 + Władysław Jawor od syna Witolda z rodziną
PIĄTEK – 3 styczeń 2020
7:00 1. + Bronisława Ruszała od siostry Czesławy Iżyk
2. + Władysław Jawor od syna Romana z rodziną
17:00 + Stanisław Trela
SOBOTA – 4 styczeń 2020
7:00 1. + Władysław Jawor od wnuka Michała
2. + Helena Oślizło od rodziny Kidackich
17:00 + Bronisława Ruszała od sąsiadów Nierodów
NIEDZIELA – 5 styczeń 2020
7:30 1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Władysława
2. + Sylwester Zięba od syna z rodziną
9:00 + Kazimierz Noga w rocznicę śmierci od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:00 + Władysław Oślizło

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 23.12.2019 – 29.12.2019

PONIEDZIAŁEK – 23 grudzień 2019
7:00 1. + Piotr Wójciak od Marii i Mieczysława Barć
2. + Maria Fąfara od prac. Zakładu Wodno – Kan. w Czudcu
17:00 + Stanisław Maria Czarnik od syna Wiesława
WTOREK – 24 grudzień 2019
7:00 1. + Helena Łyszczarz w 10 rocznicę śmierci, + Stanisław Łyszczarz
2. + Janina Kozioł
3. + Ewa Tobiasz od siostry Beaty z rodziną
ŚRODA – 25 grudzień 2019
Pasterka W INTENCJI PARAFIAN
7:30 1. + Zofia Musiałek
2. + Anna Drozd 14 rocznica śmierci
9:00 + Robert Przygoda
11:00 + Marian Pytko w 9 rocznicę śmierci
CZWARTEK – 26 grudzień 2019
7:30 1. + Józefa Kazimierska w 1 rocznicę śmierci
2. + Wanda Ciosek od syna Janusza z rodziną
9:00 + Władysław Górka od rodziny
11:00 + Paweł Nieroda od siostry Renaty z rodziną
15:30 + Stanisław Szczepan od żony Stefanii
PIĄTEK – 27 grudzień 2019
7:00 1. + Wanda Ciosek od córki Urszuli
2. + Józef Dziedzic w 7 dzień pogrzebu od rodziny
17:00 + Andrzej Ruszała w rocznicę śmierci od córki z rodziną
SOBOTA – 28 grudzień 2019
7:00 1. + Wanda Ciosek od wnuków Bartka, Agnieszki i Eweliny
2. + Bronisława Ruszała od Heleny i Janusza Wlezień z rodziną
17:00 + Mieczysław Cecylia Barlik od syna Krzysztofa z rodziną
NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 29 grudzień 2019
7:30 1. + Dariusz Barć od rodziców
2. + Bronisława Ruszała od siostry Janiny Świerad
9:00 + Józefa Mental, Mieczysław Katarzyna Wawrzyniec Szczepan
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Józef Środoń w 31 rocznicę śmierci od córki Elżbiety z dziećmi

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 16.12.2019 – 22.12.2019

PONIEDZIAŁEK – 16 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Fąfara od rodziny Barciów i Pęcaków
2. + Wanda Ciosek od chrześnicy Ewy z rodziną
17:00 + Ewa Tobiasz w 30 dzień od rodziny
WTOREK – 17 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Fąfara od Elżbiety Pokrywka z rodziną
2. + Wanda Ciosek od wnuczek Lucyny i Malwiny z rodzinami
17:00 + Leonarda Ficek w 30 dzień od dzieci z rodzinami
ŚRODA – 18 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Fąfara od prac. Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego w Czudcu
2. + Wanda Ciosek od swatowej Bronisławy
17:00 + Kazimierz Siewierski od żony
CZWARTEK – 19 grudzień 2019
7:00 + Antoni Sawicki w 5 rocznicę śmierci od synów
8:30 O potrzebne łaski dla chorych i seniorów naszej parafii
17:00 + Wanda Ciosek od córki Haliny z rodziną
PIĄTEK – 20 grudzień 2019
7:00 + Karol Maria Regina Miś
17:00 + Józefa Ficek w 30 dzień od męża i dzieci z rodzinami
SOBOTA – 21 grudzień 2019
7:00 + Wanda Ciosek od syna Adama z rodziną
17:00 + Stanisław Kaźmierski w 25 rocznicę śmierci od rodziny
NIEDZIELA – 22 grudzień 2019
7:30 1. + Stanisław Szczepan, Władysław Wiktoria Trela
2. + Maria Fąfara od prac. Zakładu Wodno-Kanalizacyjnego w Czudcu
9:00 + Emilia Jan Czarnik od córki z wnuczkami
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Kazimierz Siewierski od syna Piotra z rodziną

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 9.12.2019 – 15.12.2019

PONIEDZIAŁEK – 9 grudzień 2019
7:00 1. + Franciszek Roman od rodziny Jaworów
2. + Maria Rokita od córki Ewy z mężem
17:00 + Ewa Tobiasz od Huberta Tota z rodziną
WTOREK – 10 grudzień 2019
7:00 1. + Franciszek Roman od chrześniaka Antoniego
2. + Maria Rokita od córki Lucyny z rodziną
17:00 + Józefa Ficek od Agaty Dziełyńskiej z rodziną i rodziny Stróż
ŚRODA – 11 grudzień 2019
7:00 1. + Agata Barć od córki Janiny z rodziną
2. + Maria Fąfara od Marii Złotek z rodziną
17:00 + Maria Rokita od wnuka Damiana
CZWARTEK – 12 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Rokita od wnuka Janusza
2. + Agata Barć od Janiny i Józefa Hoczelów
17:00 + Wiktoria Piotr Gątarscy od brata z żoną
PIĄTEK – 13 grudzień 2019
7:00 1. + Agata Barć od Agnieszki Hajduk
2. + Maria Fąfara od bratowej Genowefy
17:00 + Władysław Józefa Adolf Malita od rodziny
SOBOTA – 14 grudzień 2019
7:00 1. O potrzebne łaski dla odwiedzonych z posługą sakramentalną w pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca
2. + Maria Fąfara od sąsiadów
17:00 + Helena Noga, Katarzyna Wawrzyniec Środoń od rodziny
NIEDZIELA – 15 grudzień 2019
7:30 1. Za zmarłych proboszczów naszej parafii: ks. Mieczysława Porębskiego, ks. Michała Bodziocha, ks. Ryszarda Ozgę
. + Helena Barlik w 30 dzień od córki Barbary z rodziną
9:00 + Wiktoria Tadeusz Chmiel od córki Izabeli z rodziną
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Wojciech Skworzec

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 2.12.2019 – 8.12.2019

PONIEDZIAŁEK – 2 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Rokita od wnuków Katarzyny, Anity i Mateusza
2. + Franciszek Roman od rodziny
17:00 + Helena Ficek od sąsiadów Strzępków
WTOREK – 3 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Rokita od córki Beaty z mężem
2. + Franciszek Roman od rodziny Wałachów
17:00 + Ewa Tobiasz od Huberta Tota z rodziną
ŚRODA – 4 grudzień 2019
7:00 1. + Franciszek Roman od Marii Roman
2. + Agata Barć od chrześniaka z rodziną
17:00 + Maria Rokita od córki Beaty z mężem
CZWARTEK – 5 grudzień 2019
7:00 + Zofia Stec w 30 dzień od rodziny
17:00 + Stanisław Bieszczad w 5 rocznicę śmierci od rodziny
PIĄTEK – 6 grudzień 2019
7:00 + Zofia Stanisław Strzępek
17:00 + Stefania Piotr Jamróg od syna
SOBOTA – 7 grudzień 2019
7:00 1. + Maria Rokita od córki Ewy z mężem
2. + Franciszek Roman od sąsiada Dariusza Noga z rodziną
17:00 + Agata Barć od córki Celiny z mężem
NIEDZIELA – 8 grudzień 2019
7:30 1. + Ks. Ryszard Ozga
2. + Maria Rokita od wnuczki Anny z rodziną
9:00 + Helena Jan Jawor w rocznicę śmierci od rodziny
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Tekla Jan Dziedzic od syna

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 25.11.2019 – 1.12.2019

PONIEDZIAŁEK – 25 listopad 2019
7:00 1. + Leonarda Ficek w 7 dzień od dzieci z rodzinami
2. + Maciej Wojnarowski od brata Emila z żoną
17:00 + Katarzyna Wawrzyniec Środoń od córki
WTOREK – 26 listopad 2019
7:00 + Maciej Wojnarowski od swata
17:00 1.+ Emil Midura od koleżanek i kolegów córki Ireny z Publicznego Przedszkola
w Pstrągowej
2. + Leonarda Ficek od sąsiadów
ŚRODA – 27 listopad 2019
7:00 + Józefa Ficek w 7 dzień od męża i dzieci z rodzinami
17:00 + Krystyna Rozbicka od brata
CZWARTEK – 28 listopad 2019
7:00 1. + Maria Rokita od wnuka Łukasza
2. + Helena Ficek od siostry ze Skawiny
17:00 + Roman Trąd od żony
PIĄTEK – 29 listopad 2019
7:00 + Helena Ficek od chrześnicy z rodziną ze Skawiny
17:00 + Mieczysław Barlik
SOBOTA – 30 listopad 2019
7:00 1. + Helena Ficek od wnuczki Marty z mężem
2. + Roman Trąd od Heleny i Kazimierza Środoń
17:00 + Franciszek Kopeć
NIEDZIELA – 1 grudzień 2019
7:30 1. + Julian Helena Barć od córki z rodziną
2. + Maria Rokita od córki Haliny z rodziną
9:00 + Marcin Maria Stanisław Władysława Józefa Andrzej
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 + Roman Trąd od córki Iwony z rodziną

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)


********************************************************************************************************************************


INTENCJE MSZALNE 18.11.2019 – 24.11.2019

PONIEDZIAŁEK – 18 listopad 2019
7:00 1. + Adolf Stec od rodziny Strzępków z Grodziska
2. + Maciej Wojnarowski od syna
17:00 + Genowefa Noga od wnuka Sebastiana z żoną
WTOREK – 19 listopad 2019
7:00 1. + Genowefa Noga od wnuczki Eweliny z mężem
2. + Maciej Wojnarowski od syna
17:00 + Adolf Stec od kolegów i koleżanek z pracy syna Grzegorza
ŚRODA – 20 listopad 2019
7:00 1. + Genowefa Noga od chrześnicy Ireny z Mielca
2. + Maciej Wojnarowski od Augustyna Książek z rodziną
17:00 + Adolf Stec od kolegów i koleżanek z pracy syna Grzegorza
CZWARTEK – 21 listopad 2019
7:00 1. + Genowefa Noga od wnuczki Joanny z rodziną
2. + Adolf Stec od syna Tomasza z rodziną
17:00 + Maciej Wojnarowski od swatowej z Czudca
PIĄTEK – 22 listopad 2019
7:00 1. + Adolf Stec od Joanny i Grzegorza Tota
2. + Helena Barlik w 7 dzień od córki Barbary z rodziną
17:00 W intencji Chóru „Cantamus” o Boże błogosławieństwo dla chórzystów i dyrygenta z okazji święta patronki świętej Cecylii
SOBOTA – 23 listopad 2019
7:00 1. + Adolf Stec od Barbary i Sławomira Stec z rodziną
2. + Ewa Tobiasz w 7 dzień od męża
17:00 + Janina Tadeusz Pytko od córki Krystyny z rodziną
NIEDZIELA – 24 listopad 2019
7:30 1. + Zofia Józef Głowacki
2. + Helena Ficek od rodziny Męczyworów
9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Grzegorza
11:00 W INTENCJI PARAFIAN
15:30 Za zmarłych polecanych w Wypominkach

(DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII)

Możliwość komentowania jest wyłączona.