Ogłoszenie specjalne

Nasza parafianka Urszula Ciosek po zabiegu operacyjnym, aby mogła normalnie funkcjonować, potrzebuje stałego leczenia do końca życia, które jest bardzo kosztowne. Wielu ludzi dobrej woli i otwartego na pomoc serca, z różnych stron naszej Ojczyzny, pomaga Jej gromadzić środki na to leczenie. Myślę, że byłoby ciężkim zaniedbaniem z naszej strony, gdybyśmy my, jako wspólnota Kościoła, do której należy Urszula nie wsparli Jej w tej sytuacji.
Dlatego w przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła, po każdej Mszy będzie można wesprzeć, złożoną do puszek ofiarą to dzieło pomocy. Niech hojność złożonych ofiar będzie darem naszego serca, otwartego na pomoc w potrzebie. Kwestować będą nauczyciele
z naszych szkół, którzy zainicjowali tę pomoc.